They average $50-$100 used, with prices going as high as $200 for one in immaculate condition.
Chat with our AI personalities
This site will not price any item of value
The value of 5 grams in terms of money depends on the substance being weighed. For example, if we are measuring 5 grams of gold, it would be worth significantly more than 5 grams of sugar. To determine the monetary value, you would need to know the current market price per gram of the specific substance in question.
Value by value
9 is the value of -3 squared
In programming languages, call by value passes the value of a variable to a function, while call by name passes the name of the variable. Call by value evaluates the value before passing it, while call by name evaluates the value when it is used in the function.