0
Anonymous
It really depends where you go but an average smoothie cost like $3.00 but then there are add ons like whip cream that can increase the cost
Wiki User
Chat with our AI personalities
Cost depends on the location, the actual store, the date, what kind of smoothie it is, and what size.
it cost around 6 dollars
along time in the 1960's smoothies cost about 8-10 dollars pure scoop
It costs about 2 or 3 dollars but it is worth it they are really good!
how much amount of yogurt and strawberries in a smoothie
it depends on how much stuff and what stuff you put in the smoothie.
1 cent
as much as is needed obv
about $2.50-$5.00 depending on the size
$3.45
Home made smoothies can be prepared for as little as $1 per serving. A family of 4 could save $10-$15 a week by making a smoothie at home instead of buying from a smoothie bar. The cost of a smoothie machine, or even a simple blender, would quickly be paid for in smoothie savings.
Chicken Smoothie is free to play, but some extra item that can be used to dress up your pets cost Chicken dollars, which cost real money. These items have no impact on the game and are bought purely for aesthetic reasons.